واقعیت سئو SEO

واقعیت سئو SEO

امشب قرار است که برای شما پرده از راز سئو در طراحی سایت های اینترنتی بر دارم .

تا به امروز بیش از ۸ سایت اینترنتی طراحی کرده ام ؛ سایت هایی که شکست خوردند و تبدیل به تجربه شدند و سایت هایی که تبدیل به بهترین رتبه ها در گوگل شدند .

واقعا راز SEO چیست ؟ چگونه سایت خود را به بالاترین رتبه های گوگل و یاهو برسانیم ؟ آیا باید حتما پول خرج کنیم یا شاید هم اصلا نیازی به این کار نیست ؟

واقعیت SEO این است که شما نیاز به خرج کردن حتی هزارتومان پول هم ندارید ؛ برخی از سایت هایی که درست کردم بدون حتی خرج کردن هزارتومان به بالاترین رتبه های گوگل یعنی صفحه اول و عبارت اول در آن کلمه کلیدی یا Keyword رسیدند .

پس این تفکر که نیاز به خرج کردن پول زیادی برای رسیدن به رتبه های برتر Google می باشد کاملا غلط است . واقعیت SEO این است که شما باید سایت خود را به طور کاملا استاندارد طراحی کنید . برای این کار لازم است که صفحه اول شما حجم بسیار کمی داشته باشد ؛ مطالبی را که در سایت خود قرار می دهید از سایت های دیگر کپی برداری نکرده باشید ؛ URL های شما استاندارد باشد ؛ عکس های شما لینک شده و کم حجم باشند و … که در آینده ای نزدیک از بسیاری از این دست موارد صحبت خواهیم کرد .

پست امشب بسیار خلاصه و کوتاه بود ؛ فقط می خواستم به این سوال شما پاسخ دهم که برای گرفتن بالاترین رتبه ها در موتور جستجوگر Google نیازی به هزینه کردن نیست بلکه فقط شما باید یک سری استاندارد بین الملی را رعایت کنید .

در آینده مطالب بیشتری در خصوص SEO خواهم گذاشت .

Fahimpour

محمدرضا فهیم پور - فوق دیپلم مهندسی فناوری اطلاعات - فوق دیپلم مدیریت کسب و کار - لیسانس مدیریت تبلیغات تجاری - دانشجوی فوق لیسانس مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی - طراح سایت های خبری و فروشگاهی - مشاور حوزه کسب و کار - پژوهشگر حوزه کسب و کار ، بازاریابی و تبلیغات ، مشاور و آنالیزگر بازار سرمایه بورس ، تریدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *