شکستن تحریم گوگل پلی

شکستن تحریم گوگل پلی

 سلام دوستان امروز می خواهم در مورد دور زدن تحریم های گوگل پلی با شما صحبت کنم . این روشی که امروز برای شما تشریح می کنم برای اولین بار در Netfekr ارائه می شود .

شاید برای شما این سوال پیش آمده که Apple Store چرا انقدر بازی های خوب و مهیج دارد ولی Google PLay که فروشگاه اندروید است ؛ هیچ بازی و برنامه خوبی ندارد .

خیلی واضح است ؛ گوگل پلی ایران را تحریم نرم افزاری کرده و شما با بازکردن گوگل پلی فقط یکسری بازی های به درد نخور و برنامه های پیش و پا افتاده مشاهده می کنید .

خوب راه حل این کار دورزدن تحریم گوپل پلی است . خیلی ها حتی تا به امروز متوجه این موضوع نشدند ؛ با انجام این کار به میلیون ها نرم افزار و بازی اندرویدی دسترسی پیدا می کنید ؛ امکان آپدیت مستقیم برای شما ایجاد می شود ؛ شما می توانید از این به بعد نرم افزار ها و بازی های پولی را مشاهده کنید و آن ها را خریداری کنید .

برای این کار لازم است تا گام های زیر را اجرا کنید .

 

آموزش دور زدن تحریم گوگل پلی :

۱- نرم افزار گوگل پلی یا همان Google PLay را بر رو دستگاه خود ببندید . یعنی هیچ نرم افزاری روی گوشی یا تبلت شما باز نباشد و همه را ضربدر بزنید .

۲- به قسمت  Setting > Apps > Google Play Store بروید .

۳- بر روی Storage کلیک کنید ؛ سپس بر روی Clear Data و Clear Cashe کلیک کنید .

۴- حال پراکسی خود را باز کنید و وارد Google Play Store شوید .

به همین سادگی ، حالا دیگر به میلیون ها نرم افزار و بازی جدید دسترسی دارید .

به شما تبریک می گویم شما توانستید تحریم های گوگل پلی را دور بزنید .

آموزش خرید App پولی از Google Play Store :

برای این کار منوی کشویی را از سمت چپ در Google Play Store به سمت راست بکشید و بعد بر روی Redeem کلیک کنید و کدی را که از وب سایت های معتبر تحت عنوان شارژ Google Play خریداری کردید را در این قسمت وارد کنید .

حساب شما به آسانی شارژ خواهد شد و شما قادر هستید از این فروشگاه اندرویدی رسمی App مورد نظر خود را خریداری کنید .

امیدوارم که این روش را روی گوشی خود پیاده کنید و اگر سوالی داشتید در قسمت نظرها مطرح فرمایید . 

Fahimpour

محمدرضا فهیم پور - فوق دیپلم مهندسی فناوری اطلاعات - فوق دیپلم مدیریت کسب و کار - لیسانس مدیریت تبلیغات تجاری - دانشجوی فوق لیسانس مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی - طراح سایت های خبری و فروشگاهی - مشاور حوزه کسب و کار - پژوهشگر حوزه کسب و کار ، بازاریابی و تبلیغات ، مشاور و آنالیزگر بازار سرمایه بورس ، تریدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *