تماشای فوتبال با آنتن

تماشای فوتبال با آنتن

امروز می خواهم به شما یک اپلیکیشن فوق العاده معرفی کنم . نام این اپلیکیشن آنتن است.

آنتن در واقع به شما این امکان را می دهد تا تمامی مسابقات فوتبال و ورزشی دیگر مثل والیبال ، بسکتبال ، کشتی ، بیلیارد ، هاکی و … را آنلاین تماشا کنید .

از دیگر ویژگی های این نرم افزار کیفیت HD تصاویر است که البته در ورژن ها و آپدیت های جدید به ۴۸۰P نزول کرده است در حالی که قبلا امکان مشاهده تصاویر به صورت ۷۲۰P برای شبکه ۳ وجود داشت .

با این حال آنتن به شما امکان تماشای مسابقات فوتبالی را می دهد که از تلویزیون پخش نخواهد شد و این برای فوتبال دوستان بهترین هدیه است .

البته در نسخه جدید پایین تصویر یک نواربار کانال ها اضافه شده است که پایین تصویر را سیاه می کند و جلوه بسیار بدی دارد . من توصیه می کنم که نرم افزار خودتان را به هیچ وجه آپدیت نکنید تا با این مشکل مواجه نشوید .

آنتن همچنین به شما امکان تماشای برنامه های ورزشی از دست رفته را می دهد . برای این کار به قسمت آرشیو بروید تا برنامه ی خود را باکیفیت HD تماشا کنید .

شما می توانید با این نرم افزار کلیه کانال های داخلی را تماشا کنید و لذت ببرید .

خبر خوب این است که تماشای برنامه ها برای مشترکین همراه اول رایگان است و از حجم اینترنت شما کاسته نخواهد شد .

در نهایت شما می توانید از طریق سایت اینترنتی یا اپلیکیشن تلفن همراه کلیه برنامه ها را تماشا کنید.

Fahimpour

محمدرضا فهیم پور - فوق دیپلم مهندسی فناوری اطلاعات - فوق دیپلم مدیریت کسب و کار - لیسانس مدیریت تبلیغات تجاری - دانشجوی فوق لیسانس مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی - طراح سایت های خبری و فروشگاهی - مشاور حوزه کسب و کار - پژوهشگر حوزه کسب و کار ، بازاریابی و تبلیغات ، مشاور و آنالیزگر بازار سرمایه بورس ، تریدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *